Liivamäe talu peo- ja pulmaküüni abihoone katuse renoveerimine ning laudade ja riiulite ost.

Pulmade ja teiste ürituste pidamise käigus on ilmnenud peoteenindajate (toitlustajad, muusikud, etlejad, õhtujuht jt.) vajadus peosaalist eraldiasetsevate ruumide järele. Kuna soovime oma klientidele pakkuda võimalikult head teenust, siis püüame oma kompleksi pidevalt arendada ja parendada. Meil on hea meel teatada, et tänaseks on meie peo- ja pulmaküüni juurde vajalikud ruumid loodud.

2016. aastal korrastasime oma vahendite abil abihoone siseruumid ning lõime teenusepakkujatele vajalikud esmased tingimused. Nagu ikka, siis kõike korraga ja päris üksi ei jõua. Seetõttu palusime järgmiste etappide, milleks on abihoone katuse renoveerimine ning serveerimis- ja ettevalmistusruumi laudade ja riiulite ostmine, teostamiseks abi LEADER programmist.

Katuse renoveerimistööd on nüüdseks lõpule viidud. Suur tänu äärmiselt professionaalse ja asjatundliku töö ning meeldiva lähenemise eest Vilant Ehitus OÜ-le. Samuti täname LEADER programmi, Põlvamaa Partnerluskogu, Põlva valda ja Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ametit, kelle abi ja toetuseta lükkunuks kõnealused tööd kaugemasse tulevikku.